products

εξοπλισμός 1FE 1GE CATV XPON ONU WIFI Epon Gpon παρόμοιος με Huawei Fiberhome Zte

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Ofsx622-CW
Ποσότητα παραγγελίας min: 500
Τιμή: 23.5 USD / piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-15 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 80000 PC/ΜΉΝΑΣ
Λεπτομερής ενημέρωση
Διάσταση: 167*119*32mm (κεντρικός υπολογιστής) Chipset: RTL
Uplink: 1*XPON διεπαφή Προς τα κάτω διεπαφή τοπικού LAN: 2 λιμένες, διεπαφή RJ45
Συμβατό: Το περισσότερο εμπορικό σήμα OLT Θερμοκρασία λειτουργίας: 0~+55℃
Απόσταση μετάδοσης: 20km από OLT μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx 1490nm
Τροφοδοσία: DC12V 1A Εγγύηση: 1 έτος
Υψηλό φως:

gpon onu device

,

onu optical network unit


Περιγραφή προϊόντων

Ψάχνετε ένα XPON ONU στο δίκτυό σας;

Σε αυτή την περίπτωση, μπορείτε να πάρετε αυτό OPTFOCUS OFSX622-CW XPON ONU στην εκτίμηση.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Plug and play, χαρακτηριστικά γνωρίσματα αυτόματος-που ανιχνεύουν, αυτόματος-διαμόρφωση, και αυτόματη βελτίωση υλικολογισμικού, κ.λπ.

Απολύτως συμβατός με το διεθνές πρότυπο IEEE802.3ah/802.3-2005 XPON

Τα πρότυπα της China Telecom XPON CTC3.1 υποστήριξης και επεκτείνουν OAM

Να αναδεύσει υποστήριξης τριπλό αίτημα κρυπτογράφησης

Υποστήριξη DBA που εκθέτει το αίτημα μηχανισμών

Συντήρηση καθορισμένο λειτουργία IEEE802.3ah υποστήριξης OAM (σύνδεση, δοκιμή, βρόχος - πίσω)

Υποστηρίξτε τη μακρινή βελτίωση και μεταφορτώστε

Υποστηρίξτε την ανίχνευση θέσης και την έκθεση ελαττωμάτων

Η υποστήριξη που σώζει διαμόρφωσε τις παραμέτρους εάν δύναμη κάτω

Υποστήριξη για να διαμορφώσει τον τρόπο εργασίας στο λιμένα χρηστών

Αυτόματος-ανίχνευση υποστήριξης mdi-MDIX στο λιμένα χρηστών

Στοιχεία υποστήριξης κρυπτογράφηση και αποκρυπτογράφηση

Επικύρωση πρόσβασης υποστήριξης βασισμένη στον αύξοντα αριθμό

Επικύρωση πρόσβασης υποστήριξης βασισμένη στη διεύθυνση της MAC

Υποστήριξη 802.1Q VLAN

Πλούσιες λειτουργίες QinQ VLAN υποστήριξης και να κατασκοπεύσει IGMP

Κανόνας κυκλοφορίας υποστήριξης για να τροποποιηθεί η σχετική προτεραιότητα

Λειτουργία υποστήριξης IEEE802.11n 2T2R WiFi

Υποστήριξη για να αποκαταστήσει τις τοποθετήσεις εργοστασίων

Υποστηρίξτε τη μακρινές αναστοιχειοθέτηση και την εκ νέου αναχώρηση

Η υποστήριξη που πεθαίνει λαχανιάζει συναγερμός διακοπής λειτουργίας

Πλήρως συμβατότητα με OLT βασισμένη σε Broadcom/PMC/Cortina chipset

 

 

Προδιαγραφές

Παράμετροι τεχνολογίας

Περιγραφή

Up-link διεπαφή

1 διεπαφή XPON, ποσοστό ινών RX 2,488 Gbits/s τρόπου Sc ενιαίος ενιαίος και TX 1,244 Gbits/s (GPON), ποσοστού RX 1,244 Gbits/s τύπος ινών και ποσοστού TX 1,244 Gbits/s (EPON): SC/UPC

 

Οπτική δύναμη: ευαισθησία 0~4 dBm: - ασφάλεια 28 dBm: Μηχανισμός επικύρωσης ONU

Μήκος κύματος (NM)

TX 1310nm, RX 1490nm

Συνδετήρας ινών

SC/UPC συνδετήρας

Διεπαφή στοιχείων κατιουσών συνδέσεων

διεπαφή Ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης 1*10/100/1000M, διεπαφή RJ45

Οδηγήσεις δεικτών

7

Διεπαφή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ανεφοδιασμού

input+12V 1A

Δύναμη

≤8W

Λειτουργούσα θερμοκρασία

0~+55℃

Υγρασία

10~85% (μη-συμπύκνωση)

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-30~+70℃

Διάσταση

167*119*32mm (κεντρικός υπολογιστής)

Βάρος

0.6Kg (κεντρικός υπολογιστής)

 

Οδηγήσεις

σύμβολο

χρώμα

Έννοια

PWR

πράσινος

ΣΕ: επιτυχώς συνδέστε με τη δύναμη

ΑΠΟ: αποτύχετε να συνδέσετε με τη δύναμη

PON

πράσινος

ΣΕ: Σύνδεση συνδέσεων λιμένων ONU σωστά

Τρεμούλιασμα: Καταχώρηση PON

ΑΠΟ: Σύνδεση συνδέσεων λιμένων ONU ελαττωματική

Τοπικό LAN

πράσινος

ΣΕ: Η σύνδεση επάνω σωστά τρέμει: το στοιχείο διαβιβάζει

ΑΠΟ: σύνδεση κάτω από ελαττωματικό

ΔΟΧΕΙΑ

πράσινος

ΣΕ: Επιτυχία καταλόγων

ΑΠΟ: Ο κατάλογος αποτυγχάνει

WIFI

πράσινος

ΣΕ: WIFI τρέχει

ΑΠΟ: Το ξεκίνημα WIFI αποτυγχάνει

Los

κόκκινος

Τρεμούλιασμα: αποτύχετε να συνδέσετε με το λιμένα PON

ΑΠΟ: ανιχνευμένη ίνα στην εισαγωγή

CATV

πράσινος

Οπτική δύναμη εισαγωγής: o~15DBm

 

Κόκκινος

Οπτική δύναμη εισαγωγής: >=0DBm, ή -15DBm>=

ΩΧΡΟΣ

πράσινος

Σε: σύνδεση με την επιτυχία Διαδικτύου

ΑΠΟ: η σύνδεση με Διαδίκτυο αποτυγχάνει

 

 

Εφαρμογή

Χαρακτηριστική λύση: FTTH, FTTx

Χαρακτηριστική επιχείρηση: ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

εξοπλισμός 1FE 1GE CATV XPON ONU WIFI Epon Gpon παρόμοιος με Huawei Fiberhome Zte

 

Προσαρμοστής δύναμης

Ποιους τύπους συνδετήρων ο προσαρμοστής δύναμης έχει;

εξοπλισμός 1FE 1GE CATV XPON ONU WIFI Epon Gpon παρόμοιος με Huawei Fiberhome Zte

 

EU/USA/CN/UK/IN κ.λπ.

 

Συσκευασία & ναυτιλία

συσκευασία-IMG

Ποσότητα (κομμάτια)

1 - 500

501 - 1000

1001 - 2000

>2000

Est. Χρόνος (ημέρες)

7

10

15

Για να συζητηθεί

 

συσκευασία ional

 

Γρήγορα & ναυτιλία ασφάλειας--Παγκοσμίως

εξοπλισμός 1FE 1GE CATV XPON ONU WIFI Epon Gpon παρόμοιος με Huawei Fiberhome Zte

Τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο εξαγωγής

1. Εσωτερικός: Ουδέτερο καφετί χαρτοκιβώτιο ή κιβώτιο

2. Εξωτερικός: Διεθνώς το χαρτοκιβώτιο ή το κιβώτιο τυποποιημένης συσκευασίας με αρκετούς βάζει και λεπταίνει το πλαίσιο πλαστικών ταινιών το χαρτοκιβώτιο ή το κιβώτιο

 

Πληροφορίες επιχείρησης

 

εξοπλισμός 1FE 1GE CATV XPON ONU WIFI Epon Gpon παρόμοιος με Huawei Fiberhome Zte

 

 

FAQ

 

εξοπλισμός 1FE 1GE CATV XPON ONU WIFI Epon Gpon παρόμοιος με Huawei Fiberhome Zte

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Dora

Τηλεφωνικό νούμερο : +8618126089476

WhatsApp : +8613724374817