products

1310/1550nm θραύστης οπτικών ινών, παθητική άριστη ομοιομορφία θραυστών ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: θραύστης
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Χρόνος παράδοσης: 5
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Λεπτομερής ενημέρωση
όνομα: PLC Πιστοποίηση: ISO9001:2008
Τύπος Fiber: G652D Χρώμα: άσπρος ή προσαρμοσμένος
Υλικό: LSZH, PVC Connector: SC, LC, FC, ST, MTRJ, MPO, E2000
Υψηλό φως:

fiber optic patch cable

,

fibre optic patch leads


Περιγραφή προϊόντων

Περιγραφή προϊόντων

 

1x32 θραύστης PLC τύπων παραθύρων ABS οπτικών ινών, παθητικός οπτικός θραύστης 1310/1550nm

 

 

Κύρια χαρακτηριστικά

Συμπαγής συσκευασία – κατάλληλη για τις μικρές περιοχές εφαρμογής & υψηλής πυκνότητας

Telcordia GR-1209 & GR-1221-ΠΥΡΗΝΑΣ υποχωρητικός

Υλικό Jacketing που εκτιμάται στη λειτουργούσα θερμοκρασία -40 έως +85 °C

Αναίσθητη G657A ίνα κάμψεων

Χαμηλά απώλεια εισαγωγής και PDL

Υψηλή αναλογία εξάλειψης πόλωσης & άριστη ομοιομορφία

Μοναδικό σχέδια προσφοράς και Configuartions & εφαρμογές βιομηχανικά τυποποιημένων υποστήριξης

 

Εφαρμογές

Επεκτάσεις FTTx (GPON/BPON/EPON)

CCTV/CATV συνδέσεις

Δίκτυα πρόσβασης/μετρό

Μεγάλης απόστασης τηλεπικοινωνίες

 

1×N προδιαγραφές θραυστών PLC

Λιμένες 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) Max (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Ομοιομορφία απώλειας (DB) Max 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (DB) Max 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Επιστροφής απώλεια (DB) Λ. UPC: 50 APC: 55
Κατευθυντικότητα το (dB) Λ. 55
Τυποποιημένη ίνα εισαγωγής Αναίσθητη SM ενιαία ίνα κάμψεων (ITU G.657A)
Τυποποιημένη ίνα παραγωγής Αναίσθητη SM ίνα κορδελλών κάμψεων (ITU G.657A)
Τυποποιημένο χρώμα παραγωγής Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρος, κόκκινος, μαύρο (TIA/EIA 598-β)
Max.Optical δύναμη (MW) 300
Σειρά υγρασίας (rh) 5%~85%
Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (°C) -40~+85
Επιλογές συνδετήρων FC/SC/LC/ST/MU/E2000
Επιλογές συσκευασίας Γυμνό Device*Mini ράφι-υποστήριγμα»/23» Module*LGX Tube*ABS Box*19
* GR-1221-core&g-1209-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός.
* Προδιαγραφή ασφαλίστρου διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος. (P/S: Βαθμός ασφαλίστρου/τυποποιημένος βαθμός)
* Χαρακτηριστική αξία σε +23°C χωρίς απώλειες συνδετήρων.

Στοιχεία επικοινωνίας
Jenny

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817