products

APC Sc οπτικών ινών υψηλή αξιοπιστία τρόπου θραυστών επαγγελματική ενιαία

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: 2*32 θραύστης PLC
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Λεπτομερής ενημέρωση
Connector: SC/APC μήκος κύματος: 1260nm σε 1650nm
Μήκος: 1m, 1.5m, 2m ή προσαρμοσμένο μήκος Υλικά ενθυλάκωσης: Ανοξείδωτο, πλαστικό κιβώτιο ABS
Εύρος υγρασίας: 5% σε 85% RH Εισαγωγή & παραγωγή ινών: Η αναίσθητη SM ίνα κάμψεων συναντιέται
Υψηλό φως:

fiber optic patch cable

,

fibre optic patch leads


Περιγραφή προϊόντων

Επαγγελματικός ενιαίος apc Sc συσκευασίας πλαστικών κιβωτίων ABS τρόπου θραύστης οπτικών ινών

Περιγραφή του θραύστη PLC:

 

Οι θραύστες PLC (επίπεδο κύκλωμα Lightwave) είναι ενιαίοι θραύστες τρόπου με μια ομαλή διασπασμένη αναλογία από μια εισαγμένη ίνα στις πολλαπλάσιες ίνες παραγωγής. Οι διαθέσιμες διασπασμένες αριθμήσεις είναι: 1x4, 1x8, 1x16, και 1x32. Οι θραύστες PLC είναι διαθέσιμοι με singlemode ίνα σωλήνων 900µm τη χαλαρή και ολοκληρωμένοι ή σύμφωνα με τις ανάγκες σας. Οι θραύστες PLC Unconnectorized έρχονται χωρίς τους συνδετήρες για εύκολο να συνδέσουν ή το connectorization. Οι θραύστες PLC Connectorized είναι διαθέσιμοι με την επιλογή σας συνδετήρων οπτικών ινών: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, ΚΑΙ ST/UPC.

 

 

Εφαρμογή:

1. Δίκτυα FTTX

2. Δίκτυα PON

3. Συνδέσεις CATV

4. Μετάδοση στοιχείων

 

Τύποι:

1. Βασικός θραύστης PLC τύπων

2. Θραύστης PLC τύπων SFF

3. 900um Fan-out θραύστης PLC τύπων

4. Ενότητα θραυστών PLC τύπων κασετών

5. Ενότητα θραυστών PLC τύπων ραφιών

6. Ενότητα θραυστών PLC συνελεύσεων δίσκων

7. Το επίπεδο γρήγορος-συνδέει την ενότητα θραυστών PLC τύπων λήξης

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

2. Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

3. Ευρύ μήκος κύματος λειτουργίας

4. Ευρεία θερμοκρασία λειτουργίας

5. Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

6. Συμμόρφωση GR-1209 και GR-1221 Telcordia

7. Συμμόρφωση YD/T 2000.1-2009 (TLC συμμόρφωση πιστοποιητικών προϊόντων)

 

Η επιχείρησή μας

Η Co. τεχνολογίας Optfocus Shenzhen, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2009, OPTFOCUS είναι επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, μια επαγγελματική Ε&Α, μια παραγωγή και πωλήσεις της ίνας στο σπίτι το (FTTH), της ίνας στην οικοδόμηση το (FTTB) & FTTx, του εξοπλισμού δικτύων πρόσβασης ινών και του τερματικού εξοπλισμού & της τηλεγράφησης των προϊόντων συστημάτων. Είναι δεσμευμένο να παρέχει τον προσαρμοσμένους cOem & τις υπηρεσίες ODM στους διανομείς παγκόσμιων επικοινωνιών, τους χειριστές τηλεπικοινωνιών και τα συστήματα ένταξης.

Η υπηρεσία μας

OPTFOCUS on-line υπηρεσιών ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ/off-$l*line
A.Payment όροι
1) PAYPAL, Western Union, T/T για τα δείγματα
2) Η ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ, Ali-ασφαλής, L/C, OA είναι διαπραγματεύσιμη
3) Πτώση-ναυτιλία διαθέσιμη Ο πράκτορας/το πληρεξούσιο είναι ευπρόσδεκτοι!
Β. Οποιοιδήποτε θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες
Γ. επαγγελματικός κατασκευαστής Καλωσορίστε για να επισκεφτείτε τον ιστοχώρο μας
Υπηρεσία Δ. OEM/ODM διαθέσιμη
Ε. υψηλός - ποιότητα, λογική/ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη χρονική ανοχή
Φ. υπηρεσία μεταπώλησης 

Στοιχεία επικοινωνίας
Jenny

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817