products

Υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP, καλώδιο 0.25dB MTP MPO που ολοκληρώνεται προ

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο υπηρεσιών οπτικών ινών
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Χρόνος παράδοσης: 5
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Λεπτομερής ενημέρωση
όνομα: Καλώδιο υπηρεσιών κόμβων πτώσης οπτικών ινών Τύπος Fiber: SM (OS2) Ή ΚΚ (OM1, OM2, OM3, OM4)
Connector: Sc LC ST FC ή άλλα Καλώδιο διαμέτρου: 4.8mm, 7.0m, 8.2mm
Χρώμα: Μαύρο ή Προσαρμοσμένη Απώλεια εισαγωγής: 0.25dB
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 Υλικό: LSZH, PVC, pe
Υψηλό φως:

fiber optic patch cable

,

fibre optic patch leads


Περιγραφή προϊόντων

υπαίθριο καλώδιο υπηρεσιών καλωδίων κόμβων οπτικών ινών για CATV

Περιγραφή:

Το υπαίθριο αδιάβροχο προ-ολοκληρωμένο καλώδιο υπηρεσιών κόμβων πτώσης οπτικών ινών με το σακάκι PE συνδέει τον οπτικό κόμβο με την ίνα σπονδυλικών στηλών σε ένα περιβάλλον CATV. Το σχέδιό του εγκαθιστά την κεραία, το βάθρο, και τις εφαρμογές υπόγειων θαλάμων. Χαρακτηρίζει ένα περιστροφικό καρύδι για να αποφύγει τις συστροφές καλωδίων και επιτρέπει σε μια γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση. Είναι καιρός που σφραγίζεται σφιχτά και προσφέρεται με τις αριθμήσεις ινών από 2 έως 12 ίνες. Αυτά τα προϊόντα μπορούν να ολοκληρωθούν με όλους τους συνδετήρες βιομηχανικά τυποποιημένων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

100% εργοστάσιο δοκιμασμένο

Απώλεια UPC ανώτατα 0,25 DB εισαγωγής APC ανώτατα 0,30 DB απώλειας εισαγωγής

Επιστροφής απώλεια UPC ανώτατα -55 DB APC ανώτατα -65 DB επιστροφής απώλειας

Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C (- 40°F) ~ 75°C (167°F)

Θερμοκρασία -30°C (- 22°F) ~ 60°C εγκατάστασης (140°F)

Θερμοκρασία -40°C (- 40°F) ~ 70°C αποθήκευσης (158°F)

Βραχυπρόθεσμο 1335 Ν δύναμης τραβήγματος

Μακροπρόθεσμο 400 Ν δύναμης τραβήγματος

Τοποθετώντας το νήμα 5/8» - 24 νήμα UNEF

Αποτελέσματα της δοκιμής Interferofeet διαθέσιμα

 

Εφαρμογή:
FTTX + ΤΟΠΙΚΌ LAN.
Οπτική ίνα CATV.
Δίκτυα τοπικής περιοχής.
Εξοπλισμός δοκιμής.
Τηλεπικοινωνίες οπτικών ινών.

 

Συμμορφωμένα πρότυπα:

Ανταποκριθείτε στα πρότυπα: Ζήτημα GR-326-ΠΥΡΗΝΩΝ Telcodia 4, IEC 61754 σειρές, YD/T 1272 σειρές, κ.λπ.

 

Η επιχείρησή μας

Η Co. τεχνολογίας Optfocus Shenzhen, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2009, OPTFOCUS είναι επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, μια επαγγελματική Ε&Α, μια παραγωγή και πωλήσεις της ίνας στο σπίτι το (FTTH), της ίνας στην οικοδόμηση το (FTTB) & FTTx, του εξοπλισμού δικτύων πρόσβασης ινών και του τερματικού εξοπλισμού & της τηλεγράφησης των προϊόντων συστημάτων. Είναι δεσμευμένο να παρέχει τον προσαρμοσμένους cOem & τις υπηρεσίες ODM στους διανομείς παγκόσμιων επικοινωνιών, τους χειριστές τηλεπικοινωνιών και τα συστήματα ένταξης.

Η υπηρεσία μας

OPTFOCUS on-line υπηρεσιών ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ/off-$l*line
Α. όροι πληρωμής
1) PAYPAL, Western Union, T/T για τα δείγματα
2) Η ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ, Ali-ασφαλής, L/C, OA είναι διαπραγματεύσιμη
3) Πτώση-ναυτιλία διαθέσιμη Ο πράκτορας/το πληρεξούσιο είναι ευπρόσδεκτοι!
Β. Οποιοιδήποτε θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες
Γ. επαγγελματικός κατασκευαστής Καλωσορίστε για να επισκεφτείτε τον ιστοχώρο μας
Υπηρεσία Δ. OEM/ODM διαθέσιμη
Ε. υψηλός - ποιότητα, λογική/ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη χρονική ανοχή
Φ. υπηρεσία μεταπώλησης 

Στοιχεία επικοινωνίας
Jenny

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817