products

Υψηλός μετατροπέας μέσων οπτικών ινών διαθεσιμότητας, ενιαίος μετατροπέας μέσων ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-ws01-20
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Χρόνος παράδοσης: 5
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα Προϊόντος: 10/100M Μετατροπέας μέσων Connector: Ενιαία ίνα
Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 148800 ΜΑΔ/λιμένας Αποστολή του τρόπου: Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Δείκτες οδηγήσεων: Δύναμη: PWR FX σύνδεση/νόμος TP 1000 (1-8) TP σύνδεση/νόμος (1-8) Τροφοδοσία: AC100~250V, DC5V 1A
Δύναμη Comsumption: 2.5W Θερμοκρασία λειτουργίας:: -10 ~ +55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ +70℃ Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Υψηλό φως:

optical media converter

,

single fiber media converter


Περιγραφή προϊόντων

Περιγραφή προϊόντων

μετατροπέας μέσων 10/100m γρήγορος Ethernet

 

Ofs-ws01/02-20 σειρά

Περιγραφή:

Ofs-ws01/02-20 ο μετατροπέας MEDIA ινών σειράς είναι ο εξοπλισμός μετατροπής των οπτικός-ηλεκτρονικών σημάτων Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100M UTP (TX) και της διεπαφής ινών 100M (FX). Το παραδοσιακό 10/100M γρήγορο Ethernet μπορεί να επεκταθεί στην απόσταση 120km μέσω της σύνδεσης οπτικής ίνας. Η απόδοση και η ποιότητα των προϊόντων είναι άριστες λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος. 6 τα υποδεδειγμένα φω'τα των οδηγήσεων ομάδας θα μπορούσαν πλήρως να ελέγξουν τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων. Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν τις διαδικασίες δικτύων. Τα προϊόντα σειράς με τη λογική τιμή σχεδιάζονται ειδικά γιατί οι μετατροπείς σειράς δικτύων users.OPTFOCUS μπόρεσαν να χρησιμοποιηθούν μόνο Οι μετατροπείς μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως αυτόνομη μονάδα ή ως διαφάνεια-μέσα ενότητα στα πλαίσια μετατροπέων MEDIA OPTFODUS, ofs-ράφι-14. 

 

Τεχνικές προδιαγραφές

Όνομα προϊόντων

μετατροπέας MEDIA 10/100M

Πρότυπο προϊόντων

Ofs-ws01/02-20

Συνδετήρας

Ενιαία ίνα: 1* 100Mbps, SC/ST/FC προαιρετικό

 

RJ45: 1*10/100Mbps, αυτοκίνητο mdi/mdi-Χ

Μέσα δικτύων

10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)

100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)

Μέσα ινών

Ίνα (πολλαπλού τρόπου): 50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km ή 5km)

Ίνα (Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)

Αποστολή του τρόπου

Αποθήκευσης και μεταβίβασης

Αποστολή του ποσοστού:

1488000pps/port

Λειτουργούντα πρότυπα

EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x

Δύναμη

εξωτερικός

Εισαγωγή: Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~250VOutput: Συνεχές ρεύμα 5V 1A, (προεπιλογή).

ή εισαγωγή: Συνεχές ρεύμα: - 36V~-72V Παραγωγή: Συνεχές ρεύμα 5V 1A. (Προαιρετικός)

 

 

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος USB (προαιρετική).

Κατανάλωση ισχύος

2.5W

Οδηγήσεις

Δύναμη, FX 100, σύνδεση/νόμος, TX 100, FDX, σύνδεση/νόμος.

Εργασιακό περιβάλλον

Θερμοκρασία εργασίας: -10~55℃

 Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20~75℃

Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1 λιμένας 10/100Mbps με την αυτόματη ανερχόμενη ζεύξη, 1 ίνα λιμένων 100Mbps

Συμμορφωθείτε με IEEE 802,3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, πρότυπα 100Base-FX

Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M και το σύνολο - διπλά ή ημιαμφίδρομα

Ο λιμένας UTP υποστηρίζει την αυτόματη διασταύρωση MDI/mdi-Χ.

Ενισχυτικό πακέτο 1552 ψηφιολέξεων

Επεκτείνετε την απόσταση ινών μέχρι 2km για την πολλαπλού τρόπου ίνα και 20120km για τη single-mode ίνα

Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων:
- TP: 10/100Mbps - FX: 100Mbps

Διπλή υποστήριξη τρόπου:
- Πλήρης ή ημιαμφίδρομος τρόπος από Auto-Negotiation (TP)

Δείκτες οδηγήσεων: Δύναμη, FX 100, σύνδεση FX/νόμος, TX 100, TX FDX, σύνδεση TX/νόμος

Πέρασμα ελαττωμάτων συνδέσεων υποστηρίξεων μέσω της λειτουργίας.

Σχέδιο της εσωτερικής ή εξωτερικής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος για την επιλογή από τους τελικούς χρήστες

Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία του μετατροπέα που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.

 

 Άλλες προδιαγραφές:

Εγκατάσταση

Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί, προαιρετικός, η συσκευή προεπιλογής δεν είναι

Κατάλογος συσκευασίας  

1× μετατροπέας μέσων

1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης

1×power προσαρμοστής

MTBF

100.000 ώρες

Βάρος & μέγεθος

Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ

Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ

Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 94.5*70*26mm

Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 215*138*56mm

Εξουσιοδότηση

1-έτη  

 

Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ:

Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ

      Λειτουργία εμβύθισης

 

 

TP

ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ

1

TP στην αυτόματος-διαπραγμάτευση (προεπιλογή)

ΔΥΝΑΜΗ

Δύναμη TP 10M ή σε ημιαμφίδρομο

100

2

TP σε 100M (προεπιλογή)

10

TP 10M όταν TP στη δύναμη

FDX

3

TP στο σύνολο - ντούμπλεξ (προεπιλογή)

HDX

TP σε ημιαμφίδρομο όταν TP στη δύναμη

 LFP DIS

4

Θέστε εκτός λειτουργίας το ελάττωμα συνδέσεων διασχίζει (προεπιλογή)

LFP

Επιτρέψτε το ελάττωμα συνδέσεων διασχίζει

 

Λύσεις:

Υψηλός μετατροπέας μέσων οπτικών ινών διαθεσιμότητας, ενιαίος μετατροπέας μέσων ινών

 
Συσκευασία & ναυτιλία

 Διάσταση πλαισίων

Υψηλός μετατροπέας μέσων οπτικών ινών διαθεσιμότητας, ενιαίος μετατροπέας μέσων ινών

 

 

Διαταγή των πληροφοριών:

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

Ofs-gms-2

πολλαπλού τρόπου μετατροπέας 10/100/1000M, διπλή ίνα, η ανώτατη απόσταση οπτικής ίνας μέχρι 550M ή 5 χλμ, εξωτερικά CP, μίνι

Ofs-gss-20

singlemode μετατροπέας 10/100/1000M, διπλή ίνα, 1310nm, Sc, 20km, εξωτερικά CP, μίνι

Ofs-gss-ΧΧ

singlemode μετατροπέας 10/100/1000M, διπλή ίνα, ανώτατη απόσταση οπτικής ίνας από 20 έως 120 χλμ, «ΧΧ» για το ποσό απόστασης, εξωτερικά CP, μίνι

 

 

Σχετικά προϊόντα

QQ20190327084023

 
Πληροφορίες επιχείρησης

OPTFOCUS

Η Co. τεχνολογίας Optfocus Shenzhen, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2009, OPTFOCUS είναι επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, μια επαγγελματική Ε&Α, μια παραγωγή και πωλήσεις της ίνας στο σπίτι το (FTTH), της ίνας στην οικοδόμηση το (FTTB) & FTTx, του εξοπλισμού δικτύων πρόσβασης ινών και του τερματικού εξοπλισμού & της τηλεγράφησης των προϊόντων συστημάτων. Είναι δεσμευμένο να παρέχει τον προσαρμοσμένους cOem & τις υπηρεσίες ODM στους διανομείς παγκόσμιων επικοινωνιών, τους χειριστές τηλεπικοινωνιών και τα συστήματα ένταξης.

 

 Εργοστάσιο

OPTFOCUS έχει το κέντρο δύο γραφείων, το κατασκευαστικό κέντρο εντοπίζει στη βιομηχανική περιοχή Baoan, και το εμπορικό κέντρο γραφείων εντοπίζει στην περιοχή Nanshan της πόλης Shenzhen. Η κεντρική περιοχή γης κατασκευής περίπου 2.000 Μ ², και αυτό είναι κύρια τριών εργαστηρίων παραγωγής. Οπτικές ενεργές συσκευές μιας εργαστηρίων ίνας προϊόντων. Τα άλλα δύο εργαστήρια είναι εξειδικευμένα στην παραγωγή των παθητικών συστατικών.

 

Οι υπηρεσίες μας

 OPTFOCUS on-line υπηρεσιών ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ/off-$l*line
 Α. όροι πληρωμής
 1) PAYPAL, Western Union, T/T για τα δείγματα
 2) Η ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ, Ali-ασφαλής, L/C, OA είναι διαπραγματεύσιμη
 3) Πτώση-ναυτιλία διαθέσιμη Ο πράκτορας/το πληρεξούσιο είναι ευπρόσδεκτοι!
 Β. Οποιοιδήποτε θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες
 Γ. επαγγελματικός κατασκευαστής Καλωσορίστε για να επισκεφτείτε τον ιστοχώρο μας
 Υπηρεσία Δ. OEM/ODM διαθέσιμη
 Ε. υψηλός - ποιότητα, λογική/ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη χρονική ανοχή
 Φ. υπηρεσία μεταπώλησης

Στοιχεία επικοινωνίας
Jenny

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817