products

1GE λιμένας GPON OLT ONU, οπτική μονάδα λειτουργία δικτύων WiFi υποστήριξης ONU GPON

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: OFSG611
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα Προϊόντος: 1 λιμένας GPON ONU Ποσοστό: 1000M
Λιμένας PON: λιμένας 1*SC PON Θύρα Ethernet: 1*RJ45
Compatibition: Huawe, zte, fiberhome, BD-COM OLT Αποθήκευση του όρου: Αποθήκευση temp: -30~+60℃ αποθήκευση της υγρασίας: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)
Διάσταση: 83mm*83mm*25mm (length*width*height) Καθαρό βάρος: 0.24kg
Υψηλό φως:

ftth gpon olt

,

gpon optical network unit


Περιγραφή προϊόντων

OFSG611
1GE λιμένας GPON ONU για τη λύση FTTH

 

Περιγραφή:

OFSG611 είναι μια μίνι τελική συσκευή GPON ONU, η οποία ισχύει για καθαρό ευρυζωνικό access.GPON ONU υιοθετεί το συμπαγές σχέδιο δομών μίνι-τύπων με την υψηλός-ολοκλήρωση και μπορεί να παρέχει τις διεπαφές 1 Γερμανίας (RJ45). Υποστηρίζει την τεχνολογία του στρώματος 2 διακόπτης Ethernet και GPON ONU είναι εύκολο στη συντήρηση και διαχειρίζεται. Μπορεί να εφαρμοστεί στην εφαρμογή πρόσβασης FTTH/FTTP για τον κάτοικο και την επιχείρηση users.and GPONONU isfully υποχωρητική στους τεχνικούς κανονισμούς όπως IEEE802.3ah και η τεχνική απαίτηση του εξοπλισμού GPON (V3.1).

 

Τεχνικές προδιαγραφές 

Τεχνικά στοιχεία

Περιγραφή

Οπτική ιδιοκτησία

Προς τα πάνω PON

διεπαφή

1 διεπαφή GPON, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα,

ανερχόμενη ζεύξη 1.25Gbps, κατιούσα σύνδεση 2.5Gbps

Μήκος κύματος

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Οπτική δύναμη παραγωγής

-1~+4dBm

Λήψη της ευαισθησίας

<-26dbm>

Απώτατη απόσταση

20km μεταξύ OLT και ONU

Οπτική διεπαφή

SC/UPC συνδετήρας

Το προς τα κάτω τοπικό LAN

διεπαφή

1*10/100/1000Mbps αυτόματες προσαρμοστικές διεπαφές Ethernet,

 Πλήρης - διπλός/ημιαμφίδρομος, συνδετήρες RJ45

Στρώμα 2/3 διακόπτης

Υποστήριξη IEEE802.1Q VLAN

Παρεμπόδιση ποσοστού ταχύτητας υποστήριξης του πακέτου ραδιοφωνικής μετάδοσης σε ONU

IEEE 802.3X έλεγχος ροής

Υποστήριξη 16 πολλαπλής διανομής διευθύνσεις σε κάθε λιμένα του τοπικού LAN

Στρατηγική ασφάλειας

Υποστήριξη aes-128, κρυπτογράφηση στοιχείων και για τα δύο προς τα πάνω

και προς τα κάτω

Δυναμική αναπροσαρμογή υποστήριξης του κλειδιού

Διαχείριση

συντήρηση

Συγκεντρωμένη διαχείριση OLT βασισμένη σε OAM

ΙΣΤΟΣ, CLI

Λογισμικό βελτίωσης μακρινά

Πληροφορίες υλικού

Δείκτες

 4 δείκτες, για τη θέση της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, του λιμένα PON και 1

 Λιμένας giga-Ethernet.

Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος

 +12Β, εξωτερικόςπροσαρμοστήςδύναμηςρεύμα-συνεχές ρεύμα

Chipset

zte chipset

Διακόπτης δύναμης

 1

Κατανάλωση ισχύος

 ≤2.5W

Λειτουργών όρος

 Λειτουργούντα temp: -5~+55℃ 
 Λειτουργούσα υγρασία: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)

Αποθήκευση του όρου

 Αποθήκευση temp: -30~+60℃ 
 Αποθήκευση της υγρασίας: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)

Διάσταση

 83mm*83mm*25mm (length*width*height)

Καθαρό βάρος

 0.24Kg

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

plug and play l, χαρακτηριστικά γνωρίσματα αυτόματος-που ανιχνεύουν, αυτόματος-διαμόρφωση, και αυτόματη βελτίωση υλικολογισμικού, κ.λπ.

να αναδεύσει υποστήριξης l τριπλό αίτημα κρυπτογράφησης

υποστήριξη DBA l που εκθέτει το αίτημα μηχανισμών

μακρινή λειτουργία συντήρησης διαμόρφωσης υποστήριξης OAM l

η υποστήριξη l η μακρινή βελτίωση και μεταφορτώνει

η ανίχνευση και το ελάττωμα θέσης υποστήριξης l υποβάλλουν έκθεση

υποστήριξη l για να διαμορφώσει τον τρόπο εργασίας στο λιμένα χρηστών.

στοιχεία υποστήριξης l κρυπτογράφηση και αποκρυπτογράφηση

υποστήριξη 802.1Q VLAN l

πλούσιες λειτουργίες QinQ VLAN υποστήριξης l και να κατασκοπεύσει IGMP

κανόνας κυκλοφορίας υποστήριξης l για να τροποποιηθεί η σχετική προτεραιότητα. 

ένδειξη των οδηγήσεων υποστήριξης l

υποστήριξη l για να αποκαταστήσει τις τοποθετήσεις εργοστασίων

υποστήριξη l η μακρινές αναστοιχειοθέτηση και η εκ νέου αναχώρηση

η υποστήριξη l που πεθαίνει λαχανιάζει συναγερμός διακοπής λειτουργίας

η συμβατότητα l πλήρως με OLT βάσισε =on =Broadcom/PMC/Cortina chipset.

 

Φυσική αναφορά PIC:

1GE λιμένας GPON OLT ONU, οπτική μονάδα λειτουργία δικτύων WiFi υποστήριξης ONU GPON

1GE λιμένας GPON OLT ONU, οπτική μονάδα λειτουργία δικτύων WiFi υποστήριξης ONU GPON

 

Εφαρμογή

1GE λιμένας GPON OLT ONU, οπτική μονάδα λειτουργία δικτύων WiFi υποστήριξης ONU GPON

 

 

FAQ

1. Υπάρχει μια ελάχιστη ποσότητα διαταγής;
Όχι, εσείς μπορεί να αισθανθεί ελεύθερο να διατάξει οποιαδήποτε ποσότητα οποιουδήποτε προϊόντος.

 

2. Τα προϊόντα σας έρχονται με την εξουσιοδότηση;
Ναι, παρέχουμε την εξουσιοδότηση 1 έτους για όλα τα προϊόντα μας από την ημερομηνία της αποστολής.


3. Πόση τάση δαπανών μπορεί να φθάσει;
Η τάση φόρτισης μπαταριών πρέπει να είναι υψηλή φόρτιση και χαμηλή διακοπή 10V 13.8V μόνο.

4. Είναι ο διακόπτης σας εξατομικεύσιμος για το ράφι ή η ράγα DIN mountable;
Ναι, φυσικά, αλλά έχουμε το MOQ. Παρακαλώ απευθυνθείτε με έξω τον κεντρικό υπολογιστή για τις λεπτομέρειες.

5. Ο διακόπτης διαχείρισης δικτύου σας υποστηρίζει τον πλεονασμό δαχτυλιδιών;
Με τη λειτουργία STP (που εκτείνεται - δέντρο), ο πλεονασμός δαχτυλιδιών υποστηρίζεται. Η διαχείριση δικτύου δακτυλογραφεί εμείς παράγει μπορεί να υποστηρίξει αυτήν την λειτουργία.

 

Η επιχείρησή μας

CWHO ΕΊΝΑΙ SHENZHEN CO. ΤΕΧΝΟΛΟΓΊΑΣ OPTFOCUS, ΕΠΕ;

Η Co. τεχνολογίας Optfocus Shenzhen, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2009, OPTFOCUS είναι επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, μια επαγγελματική Ε&Α, μια παραγωγή και πωλήσεις της ίνας στο σπίτι το (FTTH), της ίνας στην οικοδόμηση το (FTTB) & FTTx, του εξοπλισμού δικτύων πρόσβασης ινών και του τερματικού εξοπλισμού & της τηλεγράφησης των προϊόντων συστημάτων. Είναι δεσμευμένο να παρέχει τον προσαρμοσμένους cOem & τις υπηρεσίες ODM στους διανομείς παγκόσμιων επικοινωνιών, τους χειριστές τηλεπικοινωνιών και τα συστήματα ένταξης.

 

Η υπηρεσία μας

Ομάδα πωλήσεων

OPTFOCUS on-line υπηρεσιών ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ/off-$l*line
Α. όροι πληρωμής
1) PAYPAL, Western Union, T/T για τα δείγματα
2) Η ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ, Ali-ασφαλής, L/C, OA είναι διαπραγματεύσιμη
3) Πτώση-ναυτιλία διαθέσιμη Ο πράκτορας/το πληρεξούσιο είναι ευπρόσδεκτοι!
Β. Οποιοιδήποτε θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες
Γ. επαγγελματικός κατασκευαστής Καλωσορίστε για να επισκεφτείτε τον ιστοχώρο μας
Υπηρεσία Δ. OEM/ODM διαθέσιμη
Ε. υψηλός - ποιότητα, λογική/ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη χρονική ανοχή
Φ. υπηρεσία μεταπώλησης

Στοιχεία επικοινωνίας
Jenny

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817