products

LC διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου G652d ενιαίο για τις τηλεπικοινωνίες/τα συστήματα CATV

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: LC
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Χρόνος παράδοσης: 5
Λεπτομερής ενημέρωση
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: LC Τύπος Fiber: Singlemode 9/125
Απώλεια Inserion: <0> επιστροφή απώλεια: >50dB
Καλώδιο διαμέτρου: 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm, 3.0mm Μήκος: Προσαρμοσμένη
Υψηλό φως:

fibre optic patch leads

,

fiber optic plc splitter


Περιγραφή προϊόντων

LC διπλοί κατασκευαστές καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων ινών g652d οπτικοί

Περιγραφή προϊόντων

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας αποτελείται από σκοινί single-mode ή πολλαπλού τρόπου ινών και δύο συνδετήρες, ένας σε κάθε τέλος. Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμο και στον ενιαίο τρόπο και στις πολλαπλού τρόπου εκδόσεις, έρχεται με κεραμικό ferrule zirconia με το προ-γυαλισμένο UPC ή APC.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Μονοκατευθυντικές ή διπλές ή πολυ συνελεύσεις ινών
Μετώπη ή ολομέλεια που εκτιμώνται, καλώδια LSZH και RoHS διαθέσιμα
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, IEC, TIA/EIA, Telcordia υποχωρητικό
Μήκη καλωδίων οπτικών ινών συνήθειας και χρώματα σακακιών
Διάφορα τύποι ινών και μήκη κύματος, χαρακτηριστικά 9/125 ενιαία τρόπος, 50/125 πολλαπλού τρόπου και 62.5/125 πολλαπλού τρόπου
0,9/1,8/2,0/3,0/εξωτερικών διαμέτρων χιλ. καλωδίων οπτικών ινών
Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, UPC, και APC
Καλή συσκευασία, ανταγωνιστικές τιμές και πολύ γρήγορη παράδοση
100% η εξέταση καθαρισμού IEC ANC δοκιμής γεωμετρίας είναι διαθέσιμη
Η υπηρεσία cOem είναι avaibable
 
 
Εφαρμογές
1. Δίκτυο πρόσβασης
2. Telecom/CATV συστήματα
3. FTTx
 
Προδιαγραφές

Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Τύπος ινών SM (G.652/G.657A) ΚΚ (OM1/OM2/OM3/OM4/OM5)
Υλικά σακακιών LSZH/OFNR/PVC
Τύπος συνδετήρων SC/LC/ST/LC/MU/DIN/SMA/MTRJ/MPO/E2000
Ferrule υλικά Κεραμικός
Εξεταστικά μήκη κύματος 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Εισαγωγή Losss (DB) ≤ 0.25dB (PC/UPC/APC) ≤ 0.3dB (PC/UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥50dB (PC/UPC)
≥60dB (APC)
≥40dB (PC/UPC)
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord
Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ) -10~ + 70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ) -40 ~ +85
Συσκευασία 1unit/bag
*All οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες.

 

Συσκευασία & παράδοση

Λεπτομέρειες συσκευασίας
Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Λιμένας
Shenzhen
Χρονική ανοχή:

Ποσότητα (κομμάτια) 1 - 1000 1001 - 10000 >10000
Est. Χρόνος (ημέρα) 5 8 Για να συζητηθεί
 

Πιστοποιήσεις

LC διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου G652d ενιαίο για τις τηλεπικοινωνίες/τα συστήματα CATV

 

Η επιχείρησή μας
Η Co. τεχνολογίας Optfocus Shenzhen, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2009, OPTFOCUS είναι επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, μια επαγγελματική Ε&Α, μια παραγωγή και πωλήσεις της ίνας στο σπίτι το (FTTH), της ίνας στην οικοδόμηση το (FTTB) & FTTx, του εξοπλισμού δικτύων πρόσβασης ινών και του τερματικού εξοπλισμού & της τηλεγράφησης των προϊόντων συστημάτων. Είναι δεσμευμένο να παρέχει τον προσαρμοσμένους cOem & τις υπηρεσίες ODM στους διανομείς παγκόσμιων επικοινωνιών, τους χειριστές τηλεπικοινωνιών και τα συστήματα ένταξης.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Jenny

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817